In het weekend van 19 en 20 oktober organiseert onze vereniging een weekend Forelvissen voor leden. Er wordt 125 kg forel en een aantal zalmforellen van ongeveer een kilo op onze vijver uitgezet. Dit zal gebeuren op vrijdag, laat in de middag.

Zoals al jaren gebruikelijk is organiseert de vereniging voor al haar leden dit weekend en is dit voor de leden gratis. We vissen met één hengel/werphengel.

Het vissen begint beide dagen om acht uur en vooraf kunnen de deelnemers hun spullen ter plekke  in orde maken. De poort zal tussen 7.00 en 7.30 uur open gaan. Er wordt gevist tot ongeveer 19.00 uur, dit is afhankelijk van het vallen van de avond.

Zijn er nog kinderen, tot en met 13 jaar, die nog geen lid zijn van onze vereniging, dan mogen die ook deelnemen. Zij moeten zich voordat zij beginnen zich aanmelden bij een van de bestuursleden die bij de vijver aanwezig zijn.

Onze  vijver ligt aan de IJsbaanlaan tegenover Pluk Pannekoekenhuis het pad in.

Wij hopen op een massale deelname en natuurlijk ook op goed weer.

Laat een bericht achter

u moet zijn aangemeld om een reactie te plaatsen.